Ozvučení & Osvětlení

Zajišťujeme komplexní ozvučení a osvětlení vašich akcí vč. obsluhy zvukařem a osvětlovačem. Máme rádi nové výzvy a nebráníme se ani netradičním řešením. 

Pořádáte koncert? Dodáme techniku dle Vašeho přání, nebo specifických požadavků kapely. Vše na profesionální úrovni, s absolutní spolehlivostí. 
Jednodenní, dvoudenní, týdenní, různé žánry, davy lidí, ale především excelentní zvuk a světla. Náš tým Vám udělá po celou dobu festivalu technickou oporu. 
Na Váš maturitní ples dodáme profesionální ozvučení kapely, moderátora, nasvítíme vše dle Vámi zadaných požadavků a vy si už jen užijte Váš jedinečný životní zážitek. 
Chystá vaše město oslavy výročí? Pivní slavnosti, nebo pouťovou zábavu? Zajistíme Vám pódium, ozvučení, osvětlení a profesionální zkušené techniky. 
Cyklistické závody, zápasnické turnaje, sportovní odpoledne... Na letištích, v uzavřených halách, na hřištích, obchodních centrech....
Vlastníme vybavení pro ozvučení divadelního představení od ochotnického spolku, po profesionální divadelní hry. Máme zkušenosti se zvučením divadla v sálech i venkovních amfiteátrech.
Zajistíme ozvučení celé Vaší svatby. Od slibu až do konce svatební párty. V případě zájmu můžete využít některé z našich partnerských a profesionálních svatebních kapel. 
Vlastníme vybavení pro specifické ozvučení folklorních a dechových souborů. S muzikou těchto žánrů máme mnohaleté a bohaté zkušenosti. 

Reference

 • Mezinárodní kongres Koinonia Jan Křtitel v Kongresovém paláci v Praze 2009

  Chodské slavnosti Domažlice

  Žatecké pivní slavnosti

  Třemfest

  Mezinár. Folklorní festival CIOFF Plzeň

  Trampský širák - Hanesův mlýn

  Poběžovické slavnosti

  Nebe plné padáků (Balonová show)

  Slavnosti svobody Plzeň 2008

  Festival dechových hudeb Kramolín

  folkový festival Radnické sedlo

  a stovky dalších...